شركة نبتون للإستثمار العقاري
تملك و إستثمر العقارات في تركيا

Neptune realestate company
Be owner & investor of Properties in turkey

+90 533 457 17 01
+90 212 296 18 76
info@neptunerealestate.com.tr

شركة نبتون للإستثمار و التسويق العقاري

İstanbul Ankara Denizli Antalya Yalova Sapanca Trabzon

تفاصيل المشروع

رمز المشروع IST - E 012
الموقع İstanbul
نوع المشروع City
68
غرفة 1+1
السعر 325,000.00 $
تاريخ التسليم 01 / 09 / 2016
تفاصيل أخرى

En ince ayrıntısına kadar özenle çalışılan Elysium Art projemizde amacımız oturumcu müşterilerimize bu güzel şehrin tadını doyasıya çıkaracak bir konfor sağlayabilmek, yatırımcı müşterilerimizi de yeni konseptlerimizle en iyi şekilde kâr ettirebilmektir.

 

Elysium Art projesinin bulunduğu nokta Taksim – 4. Levet metrosuna yürüyerek 5 dk mesafede, Nişantaşı bölgesine 10 dk mesafede ve yeni yapılan Bomonti – Dolmabahçe tüneli ile araçla boğaz hattına 10 dakikada trafik problemi yaşamadan ulaşabileceğiniz bir konumdadır. Yeni yapılan 829 odalı İstanbul’un en büyük Hilton Otel’ine komşu ve restorasyonu devam eden, içerisinde Türkiye’nin en iyi markalarının yer alacağı bir sosyal komplekse dönüştürülecek olan , Asmalı Mescit bölgesi benzeri olarak planlanan eski Bomonti Bira Fabrikası’nın hemen bitişiğindedir.

Elysium Art projesi dış cephesinden iç duvarlarına, asansör içlerinden kapı kollarına kadar ismindeki sanat içeriğini hayatınızın her alanında size standart detaylar olarak sunan bir projedir. 

İçerisinde bir sosyal sorumluluk projesi olarak 200 metrekarelik bir sanat galerisi barındırır ve kendini tanıtmak isteyen sanatçıların eserlerini ücretsiz sergileyebilecekleri belirli aralıklarla yenilenecek olan bir alandır.

Tamamı 1+1 daireler ile dizayn edilen proje; daire birleştirme özelliği ile size istediğiniz boyutlarda 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 ve dubleks daireler yaratma imkanı da sunar. Elysium Art Şişli  26 kattan oluşur ve teslimatı Eylül 2016’dır.

12. katın üzerinde 360 derece nefes kesen İstanbul manzarası ile boğaz hattından tarihi yarımadaya, plazalar bölgesinden Hilton Bomonti Hotel ve Bomonti Bira Fabrikası’na bakan batı cephesinin keyfi, gün geceye dönüp İstanbul ışıklı siluetini takındığında daha da eşsiz bir hal alacak ve konuklarınızla birlikte unutulmaz anılarınıza arka plan olacaktır.

Oturum olarak düşünüldüğünde İstanbul’un tam merkezinde bulunmanın ayrıcalığını, açık – kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, Türk hamamı, sinema salonları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarıyla pekiştiren Elysium Art, yatırım tarafında da size kısa vadede yüksek kârlar elde etme imkanı sunuyor.

Projemiz içerisinde size yüksek kira getirileri vadeden bir otel konsepti barındırıyor.

Rezidansınızı ev olarak kullanma ve kiraya verebilmenin yanında projemizde uygulanacak olan otel konseptimizle dairenizi süit olarak yüksek kira getirisi ile kiraya verebilir ve İstanbul genelinde 20 sene ve üzeri olan yatırımın kendini amorti etme süresini 12 yıla kadar düşürebilirsiniz.