شركة نبتون للإستثمار العقاري
تملك و إستثمر العقارات في تركيا

Neptune realestate company
Be owner & investor of Properties in turkey

+90 533 457 17 01
+90 212 296 18 76
info@neptunerealestate.com.tr

شركة نبتون للإستثمار و التسويق العقاري

İstanbul Ankara Denizli Antalya Yalova Sapanca Trabzon

تفاصيل المشروع

رمز المشروع IST-E007
الموقع İstanbul
نوع المشروع Villa
195
غرفة 4+1
السعر 467,000.00 $
تاريخ التسليم 01 / 09 / 2017
تفاصيل أخرى

 

Göllerle çevrili muhteşem bir ormanın hemen yanında yer alan projemiz  kentin değerli arazilerinden birinde, Kemerburgaz – Göktürk’e sadece 10 dakika uzaklıkta Bolluca’da bulunuyor. proje'de 80 adet müstakil evden oluşan ilk etabımız Limon Dalı Mahallesi sahiplerini buldu ve poje’deki yaşam çoktan başladı.

Satışa sunulmasından itibaren büyük ilgi gören toplam 50 adet müstakil evden oluşan 2. etabımız Sakızlık Mahallesinde kısa sürede sahiplerine kavuştu. 60 adet müstakil ev bulunan ve 3. etabımızı oluşturan Vişnelik Mahallemizdeki L ve M tipi evlerimizin de satışları tamamlandı; daha küçük aileler için planlanan Sıra Evlerin satışları ise devam ediyor.

4. etap olarak planlanan Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Mahalleleri, “Doyasıya Yaşamak İstiyorum... Bundan Doğal NE Olabilir ki?” sloganıyla 2012 yılının Eylül ayında satışa sunuldu. Daha önce satışa çıkan Vişnelik Mahallesinin gördüğü yoğun ilgi ve gelen talepler doğrultusunda titizlikle planlanan Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Mahalleleri ile , yeni sezonda da yepyeni bir hayatın kapılarını sonuna kadar açıyor.

Şehrin merkezine ve kritik noktalara, trafik sorunu olmaksızın bağlanan projemizin evleri şehrin genişleme eğilimine paralel ve İstanbul’un gelişmesiyle oluşan yeni ulaşım ağının merkezindeki konumuyla da oldukça cazip bir noktada yer alıyor.

Gelin siz de doğayla iç içe huzurlu bir yaşama merhaba deyin.